Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar (30 Bin TL 60 ay)

|

Dijital bankacılığın her geçen gün gelişmesi ile birlikte bankacılık işlemleri de gün geçtikçe online olarak görülmeye devam ediliyor. İlk etapta; para transferi, fatura ödeme derken artık kredi başvuruları bile online olarak yapılıyor ve uygun görülen kişilerin kredileri online ortamda kabul edilen kredi sözleşmelerine binaen anında hesaba aktarılıyor. Bu kredi tahsislerinde de çoğu banka herhangi bir maaş bordrosu veya gelir belgesi talep etmiyor. Böylelikle tüketiciler gelir belgesi kredi alabilme imkanına sahip oluyor. Şimdi sizler için kolay ve esnek şartları bulunan tüm bankaların 35 bin TL ye kadar gelir belgesiz online kredi başvuru imkanlarını sunacağız.

Bu 3 Bankadan 7 Gün 24 Saat Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Yapın !

Gelir belgesiz kredi konusunda en esnek şartlara sahip olan ve hemen aynı gün içerisinde kredi onayı yaparak parayı hesaba yatıran 3 bankanın diğer bankalara nazaran ön plana çıktığını görmekteyiz.

Bu bankalar sırasıyla; Aktif Bank, Enpara.com ve CEPTETEB ! Şimdi bu bankaların en güncel faiz oranları üzerinden ihtiyaç kredisi tekliflerini sizler için inceleyelim ve örnek ödeme planlarına bakalım.

Aktif Bank ‘tan 30 Bin TL Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi (Kefil Yok!)

İnternet ortamından kredi kullanmak isteyen kişilere özel olarak Aktif Bank tarafından herhangi bir gelir belgesi şartı ya da kredi notu şartı aranmaksızın online kredi imkanı sunuyor. Şart olarak 18 yaşını doldurmuş olmak yeterli. Ayrıca kefil, gayrimenkul tedbiri, ipotek, vs gibi talepleri de bulunmuyor. Kısacası kredi başvurusunu yapıp, onay alması halinde yapacağınız işlem sadece paranızı hesabınıza almak.

Aktif Bank ‘ın N Kolay Kredi kampanyası kapsamında 30 bin TL gelir belgesiz ihtiyaç kredisinin ödeme tablosuna baktığımızda;

24 ay Vade için aylık ödemelerin 1,746 TL, faiz oranının % 2,39, toplam geri ödemenin ise 41,982 TL olduğunu görmekteyiz. Vade olarak 36 ay, 48 ay ve 60 ay gibi seçenekler de mevcut.

Kredi başvurusu sonrasında, onay almanız halinde paranızı dilerseniz internet bankacılığı üzerinden istediğiniz farklı bir bankaya çekebilir, bunun yanı sıra N Kolay Banka Kartı ile çekim yapabilir ya da PTT şubelerinden herhangi bir kesintiye uğramadan alabilirsiniz.

Enpara 30 Bin TL İhtiyaç Kredisi (Kefilsiz ve Gelir Belgesiz)

Enpara, son dönemde yaptığı online bankacılık yeniliklerine, online olarak gelir belgesiz kredi tahsisi ile devam ediyor. Kredi başvurusu aşamasında sizlerden herhangi bir gelir belgesi talep edilmiyor. Kredi onayı sonrasında, paranız hemen hesabınıza yatırılıyor. Kredi başvurularınıza ise aynı gün içerisinde dönüş yapılıyor.

30.000 TL 24 ay vadeli ihtiyaç kredilerinin geri ödemelerinin aylık taksiti 1,582 TL, faiz oranı % 1,65  olurken, bu rakamlar üzerinden toplam geri ödeme miktarı ise 37,890 TL oluyor. Bu krediyi dilerseniz 60 ay vade ile de kullanabilirsiniz. Kredi başvuru aşamasında tüm ödeme planları size sunuluyor. Geriye size uygun olan vadeyi tercih etmek kalıyor.

CEPTETEB ‘ten 30.000 TL Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi (Kefil Talebi Yok)

TEB ‘in dijital bankacılık platformu olan CEPTETEB üzerinden sadece 5 dk içerisinde kredi başvurunuzu yapabilir, onay ile birlikte yine sadece 5 dk içerisinde paranızı hesabınıza alabilmeniz mümkün. Faiz oranı açısından da oldukça cazip teklifler sunan CEPTETEB ‘ten çekeceğiniz 30 bin TL ‘lik gelir belgesiz kredide; geri ödemelerde aylık taksitler 1,580 TL, faiz oranı % 1,64 ve toplam geri ödenecek tutar ise 37,930 TL ye denk geliyor.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankaların Ödeme Tablosu

Bankalar KrediMiktarı Taksit Vadesi Aylık Ödemeler Faiz Oranı Toplam Ödeme  Yıllık Faiz
Enpara 30.000 TL 24 Ay 1.582,54 TL %1,65 37.980,99 TL %26,52
Aktif Bank 30.000 TL 24 Ay 1.746,33 TL %2,39 41.980 TL %41,15
TEB 30.000 TL 24 Ay 1.580,39 TL %1,64 37.929,30 TL %26,34

Anlattığımız üzere, Aktif Bank, Enpara, CEPTETEB üzerinden yapacağınız kredi başvurularında, herhangi bir gelir belgesi, teminat, ipotek, vs istenmemektedir. Bu kapsamda kredi başvurunuz anında işleme alınır, online olarak değerlendirilir ve hemen anında onay / red şeklinde cevap verilir. Onay alan krediler anında ilgili hesaba yatırılır. Kredi başvurusu ve paranın hesaba yatırılması takribi 5 dk kadar sürmektedir. Kredi başvurusu için sizlerden 1 TL ücret dahi talep edilmez. Bu bankalardan 7/24 kredi başvurunuzu yapabilir ve anında hesabınıza parayı alabilirsiniz.

Önceki

Bankkart Combo Evde Olmadığım Zaman Geri Gider Mi?

Yorum yapın