Ziraat Bankası Bankkart Combo İptal Etme

|

Ziraat Bankası 2018 yılında duyurduğu ve tamamen alt yapısı da dahil olmak üzere A’dan Z’ye yenilediği kredi kartı markası Bankkart Combo, müşterilerine sunmuş olduğu avantajlı kampanyaları, hem banka kartı hem de kredi kartı olarak tek kartta kullanma imkanı ile duyurulduğu günden bu yana birçok müşterisi tarafından kullanılmaya başlanmıştır. Bu yazımızda sizlere Bankkart Combo kartı iptal etme yani Bankkart Combo kapattırma işleminin nasıl yapılacağını detaylı bir şekilde anlatacağız.

Kredi kartlarının hayatımızı kolaylaştırdığı, nakit bulmakta zorlanılan dönemlerde en büyük yardımcı olduğu kaçınılmaz gerçek. Ancak bilinçsiz kullanımlarda ve bütçeye zarar getirecek durumda kullanımlarda ise tamamen yanlış bir araç olduğu da kesin.

Ziraat Bankası, tüm banka kartı ve kredi kartı müşterilerine otomatik olarak hem kredi kartı hem de banka kartı olarak kullanılabilen Bankkart Combo ürününü göndermiştir. Yani başvuru yapan veya yapmayan tüm Ziraat Bankası müşterileri Bankkart Combo karta sahip olmuştur. Peki, Bankkart Combo nasıl kapattırılır?

Bankkart Combo Kartı Kapattırma

Öncelikle Ziraat Bankası Bankkart Combo kartı kapattırmak için iki farklı seçeneğiniz bulunmaktadır. Bu seçenekler ise şöyleddir;

Bankkart Combo kartınızı Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayıp müşteri temsilcisine bağlanarak Bankkart Combo ürününüzün kredi kartı işlevinin iptal edilmesini talep edebilir; dönem borcunuzu ve toplam kalan borcunuzun tamamını ödeyerek iptal edebilirsiniz. Eğer borcunuz bulunmuyorsa kartınız herhangi bir ödeme yapmadan kapanacaktır.

Diğer bir seçenek ise size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek Bankkart Combo kartınızın kredi kartı bölümünü kapattırmak istediğinizi belirtin. Bankada müşteri temsilcileri sizlere yardımcı olacak; kartınızın kredi kartı bölümünün kapattırılmasına yardımcı olacaklardır.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Telefon Numarası 444 00 00

Sonraki

Yorum yapın